Gizlilik Sözleşmesi

Nubi Metal Art, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs.) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Nubi Metal Art, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Nubi Metal Art sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin nubimetalart.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bize aşağıda yer alan bilgilerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

E-posta adresi: info@nubimetalart.com

Kurumsal adres: Sultan Selim Mh. Eski Büyükdere Cd. No:61Kağıthane | İstanbul